Příjem věcí do prodeje

bude probíhat pouze v úterý 18.10. od 8:00 do 17:00 hodin!!!

 

Podzimní burza  „2022“

PODZIMNÍ BURZA 2022

Pokyny většina z prodejců již zná, avšak připomínáme, že je důležité dodržet:

– věci podzimní / zimní
– věci čisté, neponičené, nežmolkaté
– štítek řádně připevnit
např. špendlíkem (běžné lepky nedrží a je složité zboží bez štítků dohledávat)

A ještě máme jednu prosbu :-) Velmi nám napomáhá, když má štítek svůj „charakteristický znak“ (např. použitý barevný papír, kód napsaný barevně, barevná tečka v rohu,…). Při třídění nám toto velmi urychluje práci. Avšak není podmínkou. 

 

Pokyny k prodeji na burze

PŘÍPRAVA

Kontaktujte nás telefonicky 326 531 177, e-mailem: info@rcpampeliska.cz, na facebook „Rodinné centrum Pampeliška Březnice, z.s.“ nebo osobně a bude Vám přidělen osobní unikátní kód, pod kterým budete vedeni v evidenci prodávajících. Dále získáte formulář pro vyplnění seznamu prodávaných věcí.

 

OZNAČENÍ

Každou z prodávaných věcí označte dostatečně velkým štítkem se svým kódem, pořadovým číslem dle formuláře a cenou, např. AB/1/30,-. Každá takto prodávaná věc získá svůj unikátní kód, což umožní přesnou identifikaci při prodeji. Štítek můžete ještě doplnit o krátký popis věci (např. vel. 128, zelené triko). Díky označení velikosti se kupující lépe orientují.

Zboží skládající se z více kusů, které mají být prodány společně (např. tepláková souprava, pyžama a kojenecké soupravičky) se počítají jako jeden kus, sepněte je spínacím špendlíkem nebo sešijte, boty svažte (nenoste boty v krabicích).

Při zapisování zboží do seznamu postupujte např. od nejmenších věcí po největší – nejprve všechna trička, potom kalhoty, nakonec bundy… Usnadníte tím práci roznášejícím osobám na příjmu.

Sportovní a jiné zboží, skládající se z více částí zabalte do fólie či sáčku, aby nedošlo k jejich ztrátě. Štítkem označte takto zabalenou věc.

Boty – čisté, nesešlapané, obě boty pečlivě označené štítkem a svázané k sobě.

Ujistěte se, že štítek s kódem, pořadovým číslem a cenou je dobře připevněn, můžete použít např. špendlík. Budete-li mít jakýkoliv problém s připevněním štítku, obraťte se na nás. Zboží během burzy projde rukama desítek lidí, věnujte připevnění štítku dostatečnou pozornost. Bez štítku je zboží neprodejné.

Do popisu zboží ve formuláři napište velmi konkrétně informaci, podle které bude možné zboží identifikovat (značka, velikost, barva, obrázek… např. „Zelené triko krátký rukáv (KR), NEXT, obrázek auta, vel 128“), nestačí napsat jen triko…

PŘÍJEM

!!!!! Příjem se koná pouze v úterý 18.10.2022 !!!!!

Přineste prodávané zboží a čitelně vyplněný formulář do Pampelišky v úterý 18.10.2022 mezi 08:00 – 17:00.

Hromádku zboží mějte seřazenou dle vašeho seznamu. Tzn. nahoře na hromádce bude první položka ze seznamu, dole poslední. Urychlíte tím příjem zboží.

Maximální počet prodávaných kusů je omezen na 70. Za každý prodávaný kus bude vybrán poplatek dle prodejní ceny zboží – 1 Kč do 50 Kč včetně, 2 Kč do 100 Kč včetně a 3 Kč nad 100 Kč.

Zboží přineste v PEVNÉ tašce, kterou označíme Vaším kódem a uschováme, při kompletaci neprodaných věcí Vám do ní vrátíme zbylé zboží (prosíme, nepoužívejte sáčky na odpad ani igelitové pytle).

Zboží špinavé, žmolkaté, flekaté či děravé je v konkurenci ostatního zboží neprodejné, proto jej nebudeme přijímat.

Zboží od vás bude převzato a zkontrolováno dle seznamu a ověřeno, že štítky pevně drží.

VÝDEJ

Pro vyzvednutí neprodaného zboží a tržby je určena neděle 23.10.2022 od 17:00 do 19:00 hodin pondělí 24.10.2022 od 8:00 do 17:00 hodin.

Bude vám předáno neprodané zboží, zkontrolované dle formuláře a z hodnoty prodaného zboží vám bude vyplaceno 90%.

Při převzetí je nutné překontrolovat vrácené zboží a vyplacené peníze. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

V případě, že si neprodané věci nevyzvednete ve stanoveném termínu, budou odvezeny na charitu. Bohužel nemáme možnost věci skladovat.